MÖBLER / Skåp & hyllor / Garderobsskåp 11277480
nr 1127 7480
Garderobsskåp
delvis bemålat, längd: 81 cm, djup: 47 cm, höjd: 200 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 4 september 2017
kl 18:23:20
100 kr
1.200 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.600 kr